Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Aktualności projektowe

 

28.04.2017r.

Informujemy, że z dniem 28.04.2017r. rozpoczął się nabór pracowników do Przedszkola Publicznego nr 1 w Górkach Małych prowadzony w ramach projektu "Podniesienie jakości i dostępności edukacji przedszkolnej  w Gminie Brenna". Zwiekszenie zatrudnienia planowane jest od września 2017r. i związane jest z uruchomieniem 2 dodatkowych oddziałów przedszkolnych w placówce. Do pracy poszukiwane są osoby na nastepujące stanowiska: nauczyciel (4 etaty), woźna oddziałowa (2 etaty), pracownik ds. administracyjnych (1 etat) i pomoc kucharki (1 etat).

Osoby zainteresowane zgłoszeniem swojej kandydatury na ww. stanowiska pracy, proszone są o bezpośredni kontakt z administracją przedszkola.

Poniżej podajemy link do strony internetowej, na której można znaleźć wszystkie niezbędne informacje i dokumenty.

http://www.bip.brenna.org.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-1140

UWAGA! NABÓR ZAKOŃCZONO!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

10.03.2017r.

Informujemy, iż rozpoczął się nabór do szkół i przedszkoli na terenie Gminy Brenna. Osoby zainteresowane zgłoszeniem swojego dziecka do Przedszkola Publicznego nr 1 w Górkach Małych proszone są o bezpośredni kontakt z administracją przedszkola.

Poniżej podajemy link do strony internetowej przedszkola, na której można znaleźć wszystkie niezbędne informacje i dokumenty.

http://przedszkolegorki.pl/?page_id=33

UWAGA! NABÓR ZAKOŃCZONO!