Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Dotacje WFOŚiGW

Informujemy, że w poniedziałek, 3 sierpnia 2020 r. pod nr telefonu 22 340 40 80 rozpoczęła działanie ogólnopolska infolinia programu „Czyste Powietrze”.

Konsultanci, obsługujący infolinię, będą udzielać informacji o programie oraz wyjaśniać jego szczegóły, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Z infolinii można skorzystać zarówno przed złożeniem wniosku, jak i po jego złożeniu, jeżeli są jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące programu „Czyste Powietrze”.

Jeżeli chcą Państwo pozyskać informację o statusie swojego wniosku lub umowy należy skontaktować się z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

_________________________________________________________________

Informujemy mieszkańców Gminy Brenna zainteresowanych uzyskaniem dotacji w ramach Programu Czyste Powietrze, iż otwarto już punkt informacyjny WFOŚiGW obsługujący Program „Czyste powietrze”. Biuro znajduje się w Bielsku - Białej, przy ul. Legionów 57 (punkt czynny w dni robocze w godzinach od 9:00 do 14:00).

Pozostałe punkty konultacyjne:

  1. Katowice, ul. Wita Stwosza 2 (punkt czynny w poniedziałki od 7.30 do 17.00, od wtorku do piątku od 7.30 do 14.30) 
  2. Częstochowa, ul. Jana III Sobieskiego 7 (punkt czynny w dni robocze w godzinach od 9:00 do 14:00)

Telefon kontaktowy: 32 60 32 252

e-mail: czystepowietrze@wfosigw.katowice.pl

___________________________________________________________________

Nabór wniosków w ramach Programu Czyste Powietrze

Celem Programu "Czyste Powietrze" jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza pochodzącej z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Zachęcamy zatem mieszkańców do zapoznania się z warunkami i zasadami uczestnictwa.

Wszelkie informacje dotyczące naboru wniosków w ramach Programu „Czyste Powietrze” dostępne są na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach pod adresem: 

https://www.wfosigw.katowice.pl/aktualnosci/2271-nabor-wnioskow-w-ramach-programu-priorytetowego-czyste-powietrze.html

 

Infolinia - 32 60 32 252
czystepowietrze@wfosigw.katowice.pl 

 

W dniu 28 września 2018 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Brenna odbyło się spotkanie informacyjne z przedstawicielem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach dotyczące programu "Czyste powietrze".

Celem spotkania było szczegółowe zapoznanie z programem "Czyste powietrze" oraz instrukcją wypełniania wniosków. Dziękujemy za liczny udział.

___________________________________________________________________

Smog Stop

Informujemy zainteresowanych mieszkańców o Programie realizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach pt.: SMOG STOP „Dofinansowanie zadań realizowanych przez mieszkańców województwa śląskiego na rzecz ograniczenia niskiej emisji”. Bliższe informacje poniżej.

http://www.wfosigw.katowice.pl/smog-stop.html