Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Hotspoty

Od listopada 2009 roku na terenie Gminy Brenna działa bezprzewodowa sieć dostępowa do Internetu. Projekt pod nazwą „Stworzenie publicznych punktów dostępu do Internetu na terenie Gminy Brenna” współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WSL 2007-2013.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz turystów do korzystania.

W ramach projektu Gmina Brenna umożliwia skorzystanie z bezpłatnego dostępu do Internetu w dwóch strefach. Lokalizacje nadajników:

SSID: HotSpot_BRENNA_1 – Urząd Gminy Brenna
SSID: HotSpot_BRENNA_2 – Amfiteatr
SSID: HotSpot_GORKI_1 – Ośrodek Zdrowia Górki Małe
SSID: HotSpot_GORKI_2 – Górki Wlk. Rondo
SSID: HotSpot_GORKI_3 – Górki Wlk. ZSP

Przybliżony zasięg każdego z przekaźników to około 300 metrów w zależności od widoczności urządzeń, warunków atmosferycznych oraz parametrów urządzeń odbiorczych. Operator nie odpowiada za brak łączności radiowej.

Wszystkich użytkowników HotSpotów obowiązuje Regulamin korzystania z darmowego dostępu do internetu na terenie Gminy Brenna realizowanego w ramach projektu „Stworzenie publicznych punktów dostępu do Internetu na terenie Gminy Brenna”

Aby rozpocząć korzystanie z bezpłatnego dostępu do Internetu należy:

  1. Posiadać mobilne urządzenie (laptop, palmtop lub telefon komórkowy) z zainstalowaną kartą WiFi (kartą bezprzewodową).
  2. Znajdując się w zasięgu sieci HotSpota należy wyszukać na swoim urządzeniu dostępne sieci bezprzewodowe.
  3. Z listy sieci należy wybrać nazwę „HotSpot_BRENNA_1” lub „HotSpot_BRENNA_2” w przypadku Brennej lub „HotSpot_GORKI_1”, „HotSpot_GORKI_2” lub „HotSpot_GORKI_3” w przypadku Górek Wielkich/Górek Małych, a następnie połączyć się z nią.
  4. Po uzyskaniu połączenia należy uruchomić przeglądarkę internetową i połączyć się z dowolną stroną internetową.
  5. System automatycznie przekieruje Państwa na główną stronę HotSpota.
  6. Następnie prosimy przeczytać Regulamin.
  7. Po zapoznaniu się z warunkami Regulaminu i ich akceptacją konieczne jest zalogowanie się. W tym celu należy kliknąć na przycisk „kliknij —-> AKCEPTUJĘ REGULAMIN – ZALOGOWANIE DO SYSTEMU”. Zalogowanie się jest równoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu.
  8. Od tego momentu dostęp do Internetu jest odblokowany.

System HotSpota automatycznie wylogowuje użytkowników po upływie 0,5 godziny. Aby kontynuować korzystanie z Internetu należy połączyć się ponownie po upływie 15 minut.

Kontakt:

Urząd Gminy Brenna
ul. Wyzwolenia 77
43-438 Brenna
tel.: +48 33 853 62 22
email.: piapy@brenna.org.pl


Logo projektowe Unii Europejskiej RPO 2007-2013

Załączniki: