Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Spotkania z seniorami 80+

10 May 2019   08:44

8 maja w Brennej, a 9 maja w Górkach odbyły się tradycyjne spotkania z seniorami w wieku powyżej osiemdziesięciu lat. Takich osób jest w naszej gminie 426. Podczas spotkań był czas na słodki poczęstunek, na rozmowy i wspomnienia, a także na taniec. Dla wszystkich uczestników przygotowano pamiątkowe upominki, a najstarsi seniorzy otrzymali kwiaty. W obu spotkaniach wzięło udział łącznie blisko 200 osób. - Te spotkania wyjątkowo mnie cieszą, bo z jednej strony pokazują, że w naszej gminie żyje się długo, zdrowo i szczęśliwie – czego wszystkim życzę, a z drugiej strony są okazją, by skorzystać z życiowego doświadczenia oraz rad i wskazówek tych osób – mówi wójt Brennej Jerzy Pilch.