Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej idą z duchem czasu!

06 Feb 2019   14:28

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej idą z duchem czasu - na zmodernizowanej właśnie stronie internetowej spółki ruszył e-BOK, czyli elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. To ukłon i ogromne ułatwienie dla tych klientów, którzy chcą zaoszczędzić swój czas i pieniądze, bo dzięki założeniu konta w nowym serwisie, mogą zmniejszyć bieżące opłaty.

E-BOK, czyli elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. To miejsce, które docenią zwłaszcza osoby przyzwyczajone do załatwiania formalności przez Internet – kilka kliknięć wystarczy, by załatwić sprawy dotychczas wymagające wizyty w siedzibie Wodociągów. Na wszystkich zainteresowanych czeka intuicyjny serwis, stworzony podobnie do tych znanych z innych przedsiębiorstw. Za jego pośrednictwem można opłacić rachunki o dowolnej porze i w dowolnym dniu tygodnia, podać stan licznika, czy uzyskać wgląd w aktualne płatności i e-faktury. Aktywowanie tych ostatnich to nie tylko szansa na wniesienie odrobiny ekologii do swojego domu, ale także na zmniejszenie wysokości rachunków –aktywację e-faktury Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej nagradzają obniżką opłat.

- E-BOK to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które ze względu na swój tryb życia wolą załatwiać formalności wieczorami lub w weekendy – podkreśla Beata Halama, Prezes Wodociągów Ziemi Cieszyńskiej – Internet jest „czynny” całą dobę, więc i nasze usługi świadczone są 24 godziny. Cieszę się, że rozwój technologii i czasy, w jakich żyjemy, umożliwiły nam stworzenie takiej platformy dla naszych odbiorców – dodaje Halama.

Bezpłatne konto w serwisie e-BOK można założyć wchodząc na stronę www.wzc.com.pl/strefa-klienta/ebok - wystarczy podać dane teleadresowe oraz nr ostatniej faktury. Dzięki temu otrzymamy dostęp do indywidualnego konta, w którym znajdzie się m.in. historia naszych faktur, odczytów, miesięczne i roczne statystyki zużycia wody, a także formularz kontaktowy umożliwiający przekazanie informacji do odpowiedniego działu WZC.