Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

X Amatorska Liga Futsalu


Terminarz i wyniki XALF

Kolejka: 1 2016-10-19
16:45:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 5 : 6 Niebieska Erka
17:45:00 Diverso 2 : 2 Dolina Leśnicy
18:45:00 Budmax Cieszyn 2 : 16 Nieckarz-Team
19:45:00 Czarna Elka 0 : 13 FC Mania
20:45:00 Alco-Skład 6 : 3 Oldboje Beskid Skoczów
 
 
Kolejka: 2 2016-10-26
16:45:00 Niebieska Erka 2 : 5 Nieckarz-Team
17:45:00 Dolina Leśnicy 2 : 3 Trafin Oil Ustroń
18:45:00 Diverso 1 : 11 Alco-Skład
19:45:00 FC Mania 4 : 2 Oldboje Beskid Skoczów
20:45:00 Czarna Elka 3 : 13 Budmax Cieszyn
 
 
Kolejka: 3 2016-11-02
16:45:00 Diverso 4 : 5 Niebieska Erka
17:45:00 Dolina Leśnicy 3 : 2 FC Mania
18:45:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 8 : 2 Oldboje Beskid Skoczów
19:45:00 Czarna Elka 0 : 11 Nieckarz-Team
20:45:00 Budmax Cieszyn 4 : 10 Trafin Oil Ustroń
 
 
Kolejka: 4 2016-11-09
16:45:00 Niebieska Erka 4 : 14 Dolina Leśnicy
17:45:00 Oldboje Beskid Skoczów 2 : 0 Czarna Elka
18:45:00 Alco-Skład 16 : 1 Budmax Cieszyn
19:45:00 Nieckarz-Team 7 : 2 Diverso
20:45:00 Trafin Oil Ustroń 1 : 1 CdF TRAKTAT Cieszyn
 
 
Kolejka: 5 2016-11-16
16:45:00 FC Mania 4 : 3 Niebieska Erka
17:45:00 Dolina Leśnicy 2 : 3 Nieckarz-Team
18:45:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 2 : 4 Alco-Skład
19:45:00 Diverso 3 : 1 Oldboje Beskid Skoczów
20:45:00 Czarna Elka 4 : 13 Trafin Oil Ustroń
 
 
Kolejka: 6 2016-11-23
16:45:00 Oldboje Beskid Skoczów 1 : 7 Dolina Leśnicy
17:45:00 Budmax Cieszyn 5 : 7 CdF TRAKTAT Cieszyn
18:45:00 Alco-Skład 8 : 2 Czarna Elka
19:45:00 Trafin Oil Ustroń 6 : 2 Diverso
20:45:00 Nieckarz-Team 9 : 2 FC Mania
 
 
Kolejka: 7 2016-11-30
16:45:00 Niebieska Erka 11 : 1 Czarna Elka
17:45:00 FC Mania 4 : 2 Diverso
18:45:00 Nieckarz-Team 2 : 1 CdF TRAKTAT Cieszyn
19:45:00 Oldboje Beskid Skoczów 8 : 1 Budmax Cieszyn
20:45:00 Trafin Oil Ustroń 4 : 3 Alco-Skład
 
 
Kolejka: 8 2016-12-07
16:45:00 Niebieska Erka 7 : 3 Trafin Oil Ustroń
17:45:00 Dolina Leśnicy 8 : 0 Budmax Cieszyn
18:45:00 FC Mania 3 : 3 Alco-Skład
19:45:00 Diverso 3 : 5 CdF TRAKTAT Cieszyn
20:45:00 Nieckarz-Team 11 : 3 Oldboje Beskid Skoczów
 
 
Kolejka: 9 2017-01-04
16:45:00 Oldboje Beskid Skoczów 3 : 7 Niebieska Erka
17:45:00 Alco-Skład 2 : 2 Dolina Leśnicy
18:45:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 19 : 0 Czarna Elka
19:45:00 Budmax Cieszyn 7 : 2 Diverso
20:45:00 Trafin Oil Ustroń 1 : 4 FC Mania
 
 
Kolejka: 10 2016-12-21
16:45:00 Alco-Skład 5 : 4 Niebieska Erka
17:45:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 4 : 3 Dolina Leśnicy
18:45:00 Trafin Oil Ustroń 4 : 5 Nieckarz-Team
19:45:00 Budmax Cieszyn 1 : 4 FC Mania
20:45:00 Czarna Elka 1 : 6 Diverso
 
 
Kolejka: 11 2016-12-28
16:45:00 Niebieska Erka 7 : 2 Budmax Cieszyn
17:45:00 Dolina Leśnicy 18 : 0 Czarna Elka
18:45:00 FC Mania 4 : 0 CdF TRAKTAT Cieszyn
19:45:00 Oldboje Beskid Skoczów 1 : 0 Trafin Oil Ustroń
20:45:00 Nieckarz-Team 6 : 2 Alco-Skład
 
 
Kolejka: 12 2017-01-11
16:45:00 Niebieska Erka 5 : 5 CdF TRAKTAT Cieszyn
17:45:00 Dolina Leśnicy 10 : 2 Diverso
18:45:00 Nieckarz-Team 13 : 3 Budmax Cieszyn
19:45:00 FC Mania 12 : 2 Czarna Elka
20:45:00 Oldboje Beskid Skoczów 4 : 3 Alco-Skład
 
 
Kolejka: 13 2017-01-18
16:45:00 Nieckarz-Team 6 : 4 Niebieska Erka
17:45:00 Trafin Oil Ustroń 3 : 5 Dolina Leśnicy
18:45:00 Alco-Skład 5 : 1 Diverso
19:45:00 Oldboje Beskid Skoczów 3 : 7 FC Mania
20:45:00 Budmax Cieszyn 3 : 3 Czarna Elka
 
 
Kolejka: 14 2017-01-25
16:45:00 Niebieska Erka 12 : 11 Diverso
17:45:00 FC Mania 6 : 2 Dolina Leśnicy
18:45:00 Oldboje Beskid Skoczów 4 : 7 CdF TRAKTAT Cieszyn
19:45:00 Nieckarz-Team 17 : 0 Czarna Elka
20:45:00 Trafin Oil Ustroń 6 : 2 Budmax Cieszyn
 
 
Kolejka: 15 2017-02-01
16:45:00 Niebieska Erka 7 : 4 Dolina Leśnicy
17:45:00 Oldboje Beskid Skoczów 9 : 2 Czarna Elka
18:45:00 Alco-Skład 0 : 3 Budmax Cieszyn
19:45:00 Nieckarz-Team 4 : 3 Diverso
20:45:00 Trafin Oil Ustroń 1 : 6 CdF TRAKTAT Cieszyn
 
 
Kolejka: 16 2017-02-08
16:45:00 FC Mania 3 : 10 Niebieska Erka
17:45:00 Dolina Leśnicy 2 : 4 Nieckarz-Team
18:45:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 8 : 2 Alco-Skład
19:45:00 Diverso 3 : 7 Oldboje Beskid Skoczów
20:45:00 Czarna Elka 0 : 11 Trafin Oil Ustroń
 
 
Kolejka: 17 2017-02-15
16:45:00 Dolina Leśnicy 2 : 7 Oldboje Beskid Skoczów
17:45:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 9 : 0 Budmax Cieszyn
18:45:00 Czarna Elka 3 : 13 Alco-Skład
19:45:00 Diverso 0 : 3 Trafin Oil Ustroń
20:45:00 FC Mania 3 : 5 Nieckarz-Team
 
 
Kolejka: 18 2017-02-22
16:45:00 Czarna Elka 3 : 10 Niebieska Erka
17:45:00 Diverso 3 : 1 FC Mania
18:45:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 5 : 3 Nieckarz-Team
19:45:00 Budmax Cieszyn 5 : 6 Oldboje Beskid Skoczów
20:45:00 Alco-Skład 3 : 2 Trafin Oil Ustroń
 
 
Kolejka: 19 2017-03-01
16:45:00 Trafin Oil Ustroń 3 : 9 Niebieska Erka
17:45:00 Budmax Cieszyn 2 : 7 Dolina Leśnicy
18:45:00 Alco-Skład 9 : 0 FC Mania
19:45:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 7 : 4 Diverso
20:45:00 Oldboje Beskid Skoczów 4 : 4 Nieckarz-Team
 
 
Kolejka: 20 2017-03-08
16:45:00 Niebieska Erka 9 : 3 Oldboje Beskid Skoczów
17:45:00 Dolina Leśnicy 2 : 2 Alco-Skład
18:45:00 Czarna Elka 2 : 17 CdF TRAKTAT Cieszyn
19:45:00 Diverso 2 : 2 Budmax Cieszyn
20:45:00 FC Mania 1 : 3 Trafin Oil Ustroń
 
 
Kolejka: 21 2017-03-15
16:45:00 Niebieska Erka 7 : 4 Alco-Skład
17:45:00 Dolina Leśnicy 2 : 6 CdF TRAKTAT Cieszyn
18:45:00 Nieckarz-Team 3 : 3 Trafin Oil Ustroń
19:45:00 FC Mania 4 : 3 Budmax Cieszyn
20:45:00 Diverso 13 : 2 Czarna Elka
 
 
Kolejka: 22 2017-03-18
13:00:00 Budmax Cieszyn 5 : 7 Niebieska Erka
14:00:00 CdF TRAKTAT Cieszyn 9 : 2 FC Mania
15:00:00 Czarna Elka 1 : 3 Dolina Leśnicy
16:00:00 Trafin Oil Ustroń 0 : 2 Oldboje Beskid Skoczów
17:00:00 Alco-Skład 4 : 8 Nieckarz-Team

 

X Amatorska Liga Futsalu o Puchar Rady Gminy Brenna

Aktualna tabela, klasyfikacja strzelców znajdują się w załącznikach na dole strony oraz na www.ligihalowe.pl w zakładce śląskie/Brenna/Górki Wielkie/X Amatorska Liga Futsalu o Puchar Rady Gminy Brenna

 

 

Amatorska Liga Futsalu - trochę historii...

Amatorska Liga Futsalu o Puchar Rady Gminy Brenna została zapoczątkowana w 2007 roku. Jej pomysłodawcą był ówczesny Przewodniczący Rady Gminy Brenna - Pan Krzysztof Holeksa. Do chwili obecnej rozegrano 9 edycji rozgrywek. W sezonie 2013/2014 w rywalizacji wzięła udział największa jak do tej pory ilość drużyn - 14. Impreza rozpoczyna się w październiku każdego roku, a kończy w pierwszym bądź drugim kwartale następnego.

Dotychczasowi zwycięzcy rozgrywek:
2007/2008 - I edycja - KAMTEX
2008/2009 - II edycja - SAMORZĄD
2009/2010 - III edycja - JUNIORKA
2010/2011 - IV edycja - SAMORZĄD
2011/2012 - V edycja - KAMTEX
2012/2013 - VI edycja - NIEBIESKA ERKA
2013/2014 - VII edycja - NIEBIESKA ERKA
2014/2015 - VIII edycja - DOLINA LEŚNICY
2015/2016 - IX edycja - ALCO-SKŁAD

 

Tabele poszczególnych sezonów (kliknij w poszczególny sezon, aby zobaczyć):
sezon 2007/2008
sezon 2008/2009
sezon 2009/2010
sezon 2010/2011
sezon 2011/2012
sezon 2012/2013
sezon 2013/2014
sezon 2014/2015
sezon 2015/2016

Załączniki: