Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Obwodowe Komisje Wyborcze

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1
SIEDZIBA: Świetlica przy Klasztorze o Franciszkanów w Górkach Wielkich – Sojce, ul. Zofii Kossak 130

Łukasz Adam NOWAK - Przewodniczący Komisji
Katarzyna Jolanta BIZOŃ - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Natalia Maria CHRAPEK
Agnieszka Jadwiga GREŃ
Wanda Gertruda GREŃ
Magdalena  KOBUS
Karolina Klaudia MACIEJCZEK
Michał Ryszard PIWOWARCZYK
Marcin Jerzy ŚWIECA

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich, ul. Szkolna 1

Joanna Katarzyna PRZYBYŁ - Przewodniczący Komisji
Magdalena Aldona HOLEKSA - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Kamil Patryk HOLEKSA
Bożena Maria JAKUBIEC
Janusz Piotr JASIŃSKI
Karolina Sandra MAŁYSZ
Anna Helena MUSIOŁ
Izabela Brygida SZABLA
Joachim Krzysztof WALCZAK

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich, ul. Szkolna 1

Mirosław Jan GREŃ - Przewodniczący Komisji
Ewa Katarzyna PORĘBSKA - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Marek Roman AMBROSIEWICZ
Klaudia Anna BOJDA
Anna Ewa CHRAPEK
Bartosz Jakub HELLER
Daria Monika KOTORC
Adrianna Jadwiga MUSIOŁ
Karina Maria PIETRZYK

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej Leśnicy, ul. Leśnica 103

Beata Elżbieta KŁÓSKO - Przewodniczący Komisji
Łukasz Krzysztof KALETA - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Julia Anna BĄK
Danuta Mariola DŁUCIK
Anna Maria GREŃ
Radosław Józef GREŃ
Olga KOWALIK
Władysława MADZIA
Alina Paulina MOSKAŁA

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej, ul. Górecka 224

Barbara Maria GREŃ - Przewodniczący Komisji
Błażej Witold MENDREK - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Gracjan Kamil FERFECKI
Jolanta  GREŃ
Urszula  GREŃ
Natalia  KNESZ
Inga Karolina MADZIA
Ilona Mirosława MATUSZNY
Dagmara Gabriela MOSKAŁA

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej, ul. Górecka 224

Renata Maria HOLEKSA - Przewodniczący Komisji
Katarzyna Grażyna FERFECKA - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Joanna Helena BĄK
Katarzyna Elżbieta BRZYŚ
Beata Weronika CHRAPEK
Damian Krystian GAWLAS
Monika Izabela GREŃ
Filip Mikołaj MACIEJCZEK
Kinga Beata MATUSZYK

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7
SIEDZIBA: budynek Amfiteatru w Brennej Centrum, ul. Malinowa 2b

Bartłomiej Jan GREŃ - Przewodniczący Komisji
Aneta Monika MĘDREK - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Marzena Mariola BOCHNAK
Tadeusz Erwin BOJDA
Małgorzata Dominika GREŃ
Renata  GREŃ
Justyna Dżesika JAWORSKA
Maria Izabela KONIOR
Julia Agnieszka MAŚNIK

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brennej, ul. Bukowa 45

Zdzisław Jan GREŃ - Przewodniczący Komisji
Jan Bolesław CZERNICKI - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Magdalena Sabina BĄK
Martyna Anna CZERNICKI
Żaneta Anna GREŃ
Lidia Maria JAWORSKA
Jakub Edgar KUBOK
Natalia Anna PAWEŁEK
Natalia Magdalena SIĄKAŁA

Załączniki: