Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Obwodowe Komisje Wyborcze

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1
SIEDZIBA: Świetlica przy Klasztorze o Franciszkanów w Górkach Wielkich – Sojce, ul. Zofii Kossak 130

Łukasz Adam NOWAK - Przewodniczący Komisji
Katarzyna Jolanta BIZOŃ - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Estera Klaudia FOLTYN 
Marek Jan GAŃCZARCZYK-DEC
Aleksandra Barbara HOLEKSA
Karolina Klaudia MACIEJCZEK
Aneta Monika MĘDREK
Marcin Jerzy ŚWIECA
Joachim Krzysztof WALCZAK

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich, ul. Szkolna 1

Krzysztof Rafał GAWLAS - Przewodniczący Komisji
Justyna Danuta SZMAJDUCH - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Dominika Natalia CHRUŚCICKA 
Gabriela Anna GAŃCZARCZYK-DEC
Anna Ewelina GAWLAS
Wanda Gertruda GREŃ
Dagmara Gabriela MOSKAŁA
Dorota Magdalena RUCKA

Magdalena Maria WAWAK

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich, ul. Szkolna 1

Marek Roman AMBROSIEWICZ - Przewodniczący Komisji
Michał Ryszard PIWOWARCZYK - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Bożena Maria JAKUBIEC
Janusz Piotr JASIŃSKI
Magdalena KOBUS
Karolina Sandra MAŁYSZ
Aneta Maria NOGAWCZYK
Seweryn Piotr SZMAJDUCH
Malwina Maria WAWAK

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej Leśnicy, ul. Leśnica 103

Olga KOWALIK - Przewodniczący Komisji
Grażyna Mariola PIELA - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Anna Maria GREŃ
Renata Weronika GREŃ
Edyta Natalia HERDA
Tomasz Erwin KAWA
Maria Izabela KONIOR
Władysława MADZIA
Julia Agnieszka MAŚNIK

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej, ul. Górecka 224

Błażej Witold MENDREK - Przewodniczący Komisji
Kamil Patryk HOLEKSA - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Anna Ewa CHRAPEK
Dominika Weronika CHRAPEK
Monika Dominika CHRAPEK
Aleksandra Barbara DŁUGOSZ
Barbara Maria GREŃ
Natalia  KNESZ
Daria Barbara WALICZEK

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej, ul. Górecka 224

Wojciech Piotr SOKULSKI - Przewodniczący Komisji
Renata Maria HOLEKSA - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Angelika Edyta AUGUSTYN
Przemysław Patryk CIEŚLAR
Anna Krystyna DŁUGOSZ
Zdzisław GAWLAS
Żaneta Anna GREŃ
Agnieszka Magdalena HELLER
Karolina Dominika SŁOWIOK

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7
SIEDZIBA: budynek Amfiteatru w Brennej Centrum, ul. Malinowa 2b

Katarzyna Grażyna FERFECKA - Przewodniczący Komisji
Magdalena Patrycja BRĄCZEK-SADIO - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Kinga Beata GREŃ
Monika JANKOWSKA
Inga Karolina MADZIA
Anna Helena MUSIOŁ
Laura Małgorzata PAJESTKA
Kamil Konrad PAWLAK
Agata Anna WALICZEK

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brennej, ul. Bukowa 45

Gracjan Kamil FERFECKI - Przewodniczący Komisji
Jan Bolesław CZERNICKI - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Beata Weronika CHRAPEK 
Damian Krystian GAWLAS
Monika Izabela GREŃ
Urszula GREŃ
Monika Anna HERZYK
Lidia Maria JAWORSKA
Szymon Andrzej RUDZICKI

Załączniki: