Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Skład

OKRĘG NR 1 (Górki - obejmuje ulice: Agrestowa, Aroniowa, Azaliowa, Boczna, Czarny Las, Dobra, Franciszka Żerdki, Graniczna, Jaśminowa, Kalinowa, Kwiatowa, Majowa, Malinowa, Nierodzimska, Nowy Świat, Porzeczkowa, Różana, Słoneczna, Spokojna, Stolarska, Sucha, Wiejska, Wspólna, Za Wisłą, Zalesie nr parzyste 38-110, Zalesie nr nieparzyste 45-97)

Zdzisław GAWLAS - e-mail: rada1@brenna.org.pl

OKRĘG NR 2 (Górki - obejmuje ulice: dh. Aleksandra Kamińskiego, Franciszkańska, Ładna, Miczów, Okopowa, Poprzeczna, Rzemieślnicza, Skoczowska, Sojka, Sportowa, Spółdzielcza, Stary Dwór, Wiosenna, Wodociągowa, Zielona, Zofii Kossak nr parzyste 60-144, Zofii Kossak nr nieparzyste 47-57)

Gabriela Anna GAŃCZARCZYK-DEC - e-mail: rada2@brenna.org.pl

OKRĘG NR 3 (Górki - obejmuje ulice: Breńska, Chłopska, Cienista, Do Warszawy, Elektryków, Halna, Klubowa, Kowalska, Krótka, Lekarska, Lipowska, Lipowski Groń, Łączka, Łęgowa, Mleczna, Nowociny, Objazdowa, Rzeczna, Stara Droga, Stawki, Uliczka, Wałowa, Wesoła, Wichrowe Wzgórza, Zamilerze)

Krzysztof Piotr STAŚ - e-mail: rada3@brenna.org.pl

OKRĘG NR 4 (Górki - obejmuje ulice: Bielska, Brzozowa, Bucze, Dębowa, Do Raju, Dzielowy, Furmańska, Harcerska, Kręta, Miła, Miodowa, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Osiedlowa, Owocowa, Sadowa, Spacerowa, Szkolna, Tartaczna, Widokowa, Wusionka, Zalesie nr parzyste 2-36, Zalesie nr nieparzyste 1-43, Zofii Kossak nr parzyste 2 - 58, Zofii Kossak nr nieparzyste 1-45)

Marcin Zbigniew JANASIK - e-mail: rada4@brenna.org.pl - PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY

OKRĘG NR 5 (Górki - obejmuje ulice: Długa, Działowa, Jasna, Kamionka, Kmicica, Kretowskie, Leśna, Ludwika Skrzypka, Ludwika Żagana, Łamana, Myśliwska, Nad Wodospadem, Okrężna, Olszyna, Pod Zebrzydkę, Potok, Przełom, Radosna, Rocha, Skośna, Szczęśliwa, Topolowa, Turystyczna, Wilcza, Zagłoby, Żurówka)

Ryszar Jan GŁÓWCZAK - e-mail: rada5@brenna.org.pl

OKRĘG NR 6 (Górki - obejmuje ulice: Akacjowa, Bociania, Brzoskwiniowa, Bukowa, Cisowa, Czereśniowa, Drozdów, Grabowa, Grodziecka, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kosów, Krucza, Leszczynowa, Lipowa, Modrzewiowa, Morelowa, Olchowa, Podgórka, Pogodna, Słowicza, Solarska, Sosnowa, Sowia, Stroma, Szpotawicka, Świerkowa, Walentego Krząszcza, Wiązowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Zacisze, Żurawia)

Magdalena Maria MYŚLIWIEC - e-mail: rada6@brenna.org.pl

OKRĘG NR 7 (Brenna - obejmuje ulice: Dębowa, Grabowa, Hetnołka, Horzelica, Josieniczy, Kasztanowa, Klonowa, Kobyla, Krzywonek, Leśnica - nr parzyste 60-250, Leśnica - nr nieparzyste 27-249, Lipowa, Malinka, Na Kępkę, Nowociny, Ogrodowa, Orłowa, Pasternik, Pilarzy, Rudolfa Hellera, Stary Groń, Stawieńce, Stawy, Sucha, Świniorka, Tłoczki, Trowniki)

Artur Józef KŁÓSKO - e-mail: rada7@brenna.org.pl

OKRĘG NR 8 (Brenna - obejmuje ulice: Buczyna, ks. Erwina Miklera, Górecka - nr parzyste 170-230, Górecka – nr nieparzyste 149-249, Leśnica - nr parzyste 2-58, Leśnica - nr  nieparzyste 1-25, Liszki, Miodowa, Śniegociny, Wyzwolenia - nr parzyste 2-30, nieparzyste 1-5)

Seweryn Tomasz GREŃ - e-mail: rada8@brenna.org.pl - Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY

OKRĘG NR 9 (Brenna - obejmuje ulice: Górecka - nr parzyste 2-168, Górecka - nr nieparzyste 1-147, Lipowska, Łęgowa, Snowaniec, Stara Droga, Wiejska, Wrzosowa, Zielone Wzgórze, Żarnowiec)

Elżbieta HUBCZYK - e-mail: rada9@brenna.org.pl

OKRĘG NR 10 (Brenna - obejmuje ulice: Barujec, Brzegowa, Brzimowa, Brzozowa, Cicha, Cisowa, Daglezjowa, Drożyska, Głębiec, Kamienna, Kormany - nr parzyste 66-140, Kormany - nr nieparzyste 17-187, Łączka, Rolnicza, Rzeczna, Stokrotka, Wierzbowa, Zimna Woda, Ziołowa, Żory)

Małgorzata GREŃ - e-mail: rada10@brenna.org.pl

OKRĘG NR 11 (Brenna - obejmuje ulice: Dr. Kisiały, Gazowników, Jatny, Kormany - nr parzyste 2-64, Kormany – nr nieparzyste 1-15, Leśników, Modrzewiowa, Topolowa, Wiązowa)

Krystian Tadeusz ŻYŁKA - e-mail: rada11@brenna.org.pl

OKRĘG NR 12 (Brenna - obejmuje ulice: Błatnia, Huta, Jastrzębiec, Józefa Madzi, Zielna, Markówka, Partyzantów, Pasieki, ks. Rudolfa Juroszka, Słoneczna, Wyzwolenia - nr parzyste 32-140, Wyzwolenia - nr nieparzyste 7-139, Zielona)

Jan Józef STAŚ - e-mail: rada12@brenna.org.pl

OKRĘG NR 13 (Brenna - obejmuje ulice: Armii Krajowej, Bukowa nr 1-94, Chrobaczy, Jaworowa, Klimorówka, Osiedlowa, Polna, Stroma, Szkolna, Świerkowa)

Łucja Ewa MAJEWSKA - e-mail: rada13@brenna.org.pl

OKRĘG NR 14 (Brenna - obejmuje ulice: Borek, Bukowa nr 95-160, Bukowy Groń, Goczowska, Lachy Dolne, Lachy Górne, Marii Kawik, Nostrożny, Objazdowa, Pościenny, Skałka, Spokojna, Węgierski)

Dominik Daniel GREŃ - e-mail: rada14@brenna.org.pl

OKRĘG NR 15 (Brenna - obejmuje ulice: Jawornik, Hołcyna, Kotarz, Leśna, Malinowa, Sportowa)

Józef Grzegorz FERFECKI - e-mail: rada15@brenna.org.pl