Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Budowa obiektów małej architektury w Ośrodku „Pod Brandysem” w Górkach Wielkich

Operacja pn. „Budowa obiektów małej architektury w Ośrodku „Pod Brandysem” w Górkach Wielkich”, ma na celu budowę infrastruktury rekreacyjnej w Ośrodku "Pod Brandysem" w Górkach Wielkich poprzez budowę obiektów małej architektury (m.in.: huśtawka wahadałowo-obrotowa, mini rampa, street workout park line), dzięki czemu zapewnione zostanie rozwijanie infrastruktury rekreacyjnej w Górkach Wielkich.

Wykorzystanie potencjału turystycznego oraz uzupełnienie tego terenu o dodatkowe obiekty użytkowe służące codziennej rekreacji wzmocni atuty miejscowości Górki Wielkie, a tym samym Gminy Brenna oraz zapewni kompleksową i ciekawą ofertę rekreacyjną. Realizacja operacji przyczyni się do powstania terenu o wysokiej funkcjonalności przestrzennej i estetycznej, odpowiadającego potrzebom mieszkańców w zakresie rekreacji i wypoczynku, a także zapewniającego wzmocnienie atrakcyjności turystycznej i inwestycyjnej miejscowości Górki Wielkie.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.