Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Płatności PayByNet

System bezpośrednich, szybkich, bezpiecznych i gwarantowanych płatności internetowych PayByNet umożliwia mieszkańcom Gminy Brenna wnoszenie opłat z tytułu np. podatków i innych opłat lokalnych, usług zamieszczonych na eUrzędzie bez wychodzenia z domu. Wystarczy posiadać komputer, dostęp do Internetu i bankowości elektronicznej.

Dzięki integracji usługi PayByNet z bankami transakcje można realizować o każdej porze dnia i nocy, jak również w weekendy i święta – szybko i terminowo.

Usługa płatności bezpośrednich PayByNet została udostępniona mieszkańcom Gminy Brenna na platformie eUrząd, a korzystanie z niej jest proste i nie zabiera dużo czasu. W kilku prostych krokach można wnieść dowolną opłatę udostępnioną przez Urząd, nie tracąc czasu na wizytę na poczcie, czy w banku.

Na dzień dzisiejszy z usługi PayByNet mogą skorzystać Mieszkańcy posiadający rachunki w Bankach:

Pekao S.A., Alior Bank, Bank Millennium, Getin Bank, Citi Handlowy, Plus Bank, PBS Bank oraz w kilkudziesięciu Bankach Spółdzielczych, m.in.: Bank Spółdzielczy w Skoczowie, Bank Spółdzielczy w Jasienicy, Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju. W najbliższym czasie PayByNet uruchomi także Noble Bank.

Pełna lista obsługiwanych banków oraz tabela prowizji znajduje się w załączniku.

Logo projektowe Kapitał Ludzki i Unia Europejska

Załączniki: