Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

GWIAZDA WAKACJI – Kabaret Smile

31 Aug 2018   13:24

Lubliński Kabaret „Smile” 11 sierpnia zawitał w Brennej. Grupa została wybrana na tegoroczną Gwiazdę Wakacji, należało wiec się spodziewać, że śmiech i oklaski poniosą się mocnym echem po dolinie Brennicy. I dokładnie tak się stało! 
Jeszcze zanim scenę opanowali komicy, zrobiło się głośno i tanecznie w Parku Turystyki. Rock&Rollowy zespół „Rift”, z charyzmatycznym i znakomitym wokalistą, Marcinem Nawrockim, który swego czasu zawędrował do ćwierćfinału show „The voice of Poland”, naprawdę dał czadu i rozruszał widownię. To na pewno przyczyniło się do znakomitej atmosfery podczas kolejnych scenicznych występów. Potwierdził to Szymon Łątkowski, który ze swoim solowym, kabaretowym programem wzbudził nie małą sensację. Zachwycony był breńską publicznością – reagującą, pomagającą, dającą energię. Podobnie relację z widownią wspomina, wreszcie, kabaret „Smile”. Panowie pokazali mnóstwo nowych skeczy, odświeżyli perypetie Bożenki i Merlina, przypomnieli talent show. Fani najpierw nie chcieli wypuścić ich ze sceny, a później długo czekali pod Amfiteatrem na szansę zrobienia sobie zdjęcia z idolami czy zdobycia ich autografów. W tym czasie ci, którym nadal było mało wrażeń, szaleli podczas koncertu kapeli „Maliniorze”, tym razem w męskim składzie.
Wieczór, dzięki delikatnemu ochłodzeniu, świetnemu zestawieniu wykonawców i doskonałemu nastrojowi wszystkich uczestników, zapamiętamy jako bardzo udany!