Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Aktualności

Konsultacje w sprawie przyjęcia Regulaminu udzielenia dotacji celowej z budżetu Gminy Brenna na dofinasowanie kosztów inwestycji z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej, związanych z budową przyłączy kanalizacyjnych lub wodociągowych.

20 Aug 2019   12:16

więcej

7. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

Marek Chrascina po raz 4 z rzędu zwyćieżył w Brennej. Najlepsza wśród kobiet była Martyna Kantor.

20 Aug 2019   11:19

więcej

Utrudnienia w ruchu drogowym - 25.08.19 r.

Uprzejmie informujemy, że dnia 25 sierpnia 2019 r., w związku wykorzystaniem dróg w sposób szczególny - organizacją korowodu dożynkowego w Brennej, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym w godz. 14:00-14:50 na odcinku drogi powiatowej
(ul. Górecka od Kościoła Ewangelickiego, następnie ul. Wyzwolenia do Centrum Brennej, do skrzyżowania z ul. Malinową).  

Za utrudnienia przepraszamy.

 

16 Aug 2019   11:20

więcej

Pies szuka właściciela

Informujemy, iż w okolicy ulicy Chrobaczy w Brennej  znaleziono psa rasy golden retriever. Piesek jest  zagubiony i  zapewne szuka właściciela.

14 Aug 2019   08:28

więcej

Zaproszenie na spotkanie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza na spotkanie pt.: „Realizujesz projekt finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego? Przyjdź na spotkanie i poznaj istotne zasady jego realizacji”.

Logo Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich

13 Aug 2019   14:02

więcej

Urząd Statystyczny w Katowicach informuje o badaniach ankietowych

W ramach stałego informowania o realizacji na terenie województwa śląskiego badań ankietowych, prowadzonych przez ankieterów – pracowników Urzędu Statystycznego w Katowicach, informujemu, iż aktualnie prowadzone jest badanie plonów zbóż oraz rzepaku i rzepiku.

Informacja o badaniu statystycznym - banner

13 Aug 2019   09:52

więcej

Uwaga na próby wyłudzenia należności!!!

Urząd Gminy w Brennej informuje o próbach wyłudzenia należności  za wykonanie przyłączy kanalizacyjnych do budynków przez osoby trzecie, które przychodzą do właścicieli poszczególnych budynków w Górkach Wielkich w rejonie ulic Stromej, Żurawiej, Kruczej, Jaskółczej, Drozdów, Zacisze oraz części ulicy Szpotawickiej.

Banner ostrzeżenie

12 Aug 2019   12:20

więcej

Gwiazda Wakacji - Patrycja Markowska

Pomimo przelotnego deszczu publika dopisała, moc i energia biła spod lasu parasoli rozciągającego się pod Amfiteatrem w Brennej. Taki właśnie był koncert Patrycji Markowskiej! Przed Gwiazdą Wakacji wystąpiły zespoły Rift oraz GalHan.  
 

10 Aug 2019   23:08

więcej

Będzie nowy sprzęt dla strażaków

Strażacy z OSP Brenna Centrum otrzymają w tym roku nowy sprzęt w postaci hydraulicznego zestawu narzędzi do ratownictwa technicznego. Finansowy udział w tym zakupie będzie miała także Gmina Brenna.

06 Aug 2019   12:20

więcej

Recital PIAF

Cóż to był za wieczór! Po 10 latach u Kossaków ponownie zagościł recital ukazujący nie tylko twórczość, ale i życiowe dramaty legendarnej Edith Piaf. Na scenie wystąpiła Katarzyna Dendys-Kosecka w towarzystwie muzyków - Tomasza Pali, Wojciecha Golca oraz Bartłomieja Stuchlika. Dziękujemy za liczne przybycie!

05 Aug 2019   09:09

więcej
stronicowanie aktualności - jesteś na stronie 1 z 2
poprzednia strona aktualności (link niedostępny)

przejdź do: strona

z wszystkich stron: 115