Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

56. Wojewódzkiego Przeglądu Wiejskich Zespołów Artystycznych - rusza nabór

09 May 2024   13:44

Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej rozpoczyna nabór wykonawców do 56. Wojewódzkiego Przeglądu Wiejskich Zespołów Artystycznych w Brennej.

W tym roku spotykamy się w dniach 5, 6 i 7 lipca 2024 roku.

Zapraszamy do współpracy, przygotowania programów prezentujących rodzimy folklor ze szczególnym uwzględnieniem dawnych form pieśni, muzyki i tańca.

Proponujemy nie tylko występy na scenie. Namawiamy do pozostania z nami dłużej
i skorzystania z oferty edukacyjnej: warsztatów emisji głosu oraz improwizacji scenicznej; uczestnictwa w ognisku integracyjnym z tańcami korowodowymi (6 lipca około g. 19.00), jak również wspólnej zabawy podczas koncertów finałowych znanych kapel regionalnych.

Jednocześnie chcemy zwrócić Państwa uwagę na zmiany w regulaminie i formularzu zgłoszeniowym 56. Wojewódzkiego Przeglądu Wiejskich Zespołów Artystycznych w Brennej.  W formularzu należy zamieścić w odpowiednich rubrykach: repertuar, skład kapeli oraz region etnograficzny z którego jest zespół. Najważniejszą ze zmian dotyczących regulaminu jest: udział w  warsztatach i pozostałych elementach programu w danym dniu.

Zachęcamy do zapraszania swoich bliskich i znajomych, którzy podziwiając Państwa występy, spędzą czas w pięknej turystycznej miejscowości. Państwa wsparcie w promocji imprezy jest nieocenione.

Rejestracja wykonawców odbywa się wyłącznie online. Formularze zgłoszeń dostępne są na stronie https://rok.bielsko.pl/formularz/brenna/ i przyjmowane do 14 czerwca 2024 roku.
W razie jakichkolwiek problemów związanych z wypełnieniem zgłoszenia prosimy o kontakt
z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Bielsku-Białej: telefon 662 630 669, e-mail b.lalik@rok.bielsko.pl.
 

Załączniki: