Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Piknik Rodzinny „Pod Grzybkiem” już za nami

05 Jun 2024   10:29

Podziękowania dla organizatorów, sponsorów oraz wszystkich osób, którzy tak licznie zaangażowali się w przygotowanie tego wspaniałego wydarzenia.

W ostatnią niedzielę (2 czerwca 2024 r.) odbył się Piknik Rodzinny „Pod Grzybkiem”, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brennej, Parafię Wszystkich Świętych w Górkach Wielkich oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Górkach Wielkich. Tegoroczny Piknik Rodzinny połączył w niesamowity sposób rodziców i dzieci, którzy spędzili doskonały czas na świeżym powietrzu przy świetnej zabawie.

W trakcie imprezy było zapewnione pyszne jedzenie za darmo dla wszystkich dzieci, zasponsorowane  przez Parafię Wszystkich Świętych w Górkach Wielkich.

Podczas całego wydarzenia odbywały się zabawy, konkursy dla dzieci, konkurencje sportowe oraz strażackie, które dostarczyły radości nie tylko najmłodszym uczestnikom pikniku, ale także nieco starszym mieszkańcom naszej Gminy. Nie zabrakło dmuchanych zjeżdżalni, eurobungge, animacji, pokazów służb ratowniczych i bezpieczeństwa, malowania twarzy, zwierzątek z balonów, dużych baniek mydlanych, warsztatów kuglarskich co wprowadzało dodatkową radość i energię wśród najmłodszych uczestników. Byli średniowieczni rycerze, dawne tańce, stroje i ubiór mieszczan, zabawy średniowieczne i strzelnica łucznicza. Pomimo niesprzyjającej pogody uśmiechy i beztroska atmosfera były widoczne na każdym kroku.

Serdeczne podziękowania należą się ks. Proboszczowi Romanowi Berke oraz Parafii Wszystkich Świętych w Górkach Wielkich, jej sponsorom, wszystkim osobom, którzy tak licznie zaangażowali się w przygotowanie tego wspaniałego wydarzenia, Panu Ryszardowi Główczak wraz ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Górkach Wielkich, pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brennej oraz  sekretarzowi Urzędu Gminy Brenna, którzy wspólnymi siłami zorganizowali ciekawe i atrakcyjne wydarzenie. Dziękujemy wszystkim, którzy pomimo deszczowej pogody przybyli na piknik i uczynili ten dzień niezapomnianym. Jesteście niesamowici!