Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Obwodowe Komisje Wyborcze

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 DS. PRZEPROWADZENIA GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Świetlica przy Klasztorze o Franciszkanów w Górkach Wielkich – Sojce, ul. Zofii Kossak 130

Katarzyna BIZOŃ - Przewodniczący Komisji
Alicja TYCZYŃSKA - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Michał Karol CHWASTEK
Grzegorz LAUFERNICKI                          
Małgorzata Agnieszka RUDZICKA           
Katarzyna Małgorzata SIDZINA                

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 DS. USTALANIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Świetlica przy Klasztorze o Franciszkanów w Górkach Wielkich – Sojce, ul. Zofii Kossak 130

Łukasz Adam NOWAK - Przewodniczący Komisji
Aneta Monika MĘDREK - Zastępca Przewodniczącego Komisji 
Monika Magdalena CIBOR
Monika Agnieszka CIEŚLAR
Katarzyna Maria LAUFERNICKA
Beata Maria SKIBA             

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 DS. PRZEPROWADZENIA GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich, ul. Szkolna 1

Kinga Bronisława CIEŚLAR - Przewodniczący Komisji
Magdalena Maria WAWAK - Zastępca Przewodniczącego Komisji         

Katarzyna Elżbieta BRZYŚ
Arkadiusz Józef CIEŚLAR
Daniel Mariusz HUSAR                 
Kamil Mirosław MAŁYSZ
Izabela Lucyna OLECHNO          
Bartosz PROCNER                        
Sandra Dagmara WODYŃSKA

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 DS. USTALANIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich, ul. Szkolna 1

Ewa Barbara TOMICA - Przewodniczący Komisji                 
Anna Ewelina GAWLAS - Zastępca Przewodniczącego Komisji   
              
Marek Maksymilian CZERMAK
Bartłomiej Jan GREŃ                    
Konrad Paweł WALICZEK

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 DS. PRZEPROWADZENIA GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich, ul. Szkolna 1

Elżbieta Anna KALETA - Przewodniczący Komisji                        
Wojciech Stanisław PONIKIEWSKI - Zastępca Przewodniczącego Komisji

Szymon Jakub BIELENDA                      
Aneta Anna GOŁDA                                 
Mirosław Jan GREŃ                                 
Sabina Barbara GREŃ                             
Joanna Maria SKIBA                                

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 DS. USTALANIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa w Górkach Wielkich, ul. Szkolna 1

Janusz Wacław SZAREK - Przewodniczący Komisji                         
Katarzyna Bernadeta ŻOCHOLA - Zastępca Przewodniczącego Komisji   

Sylwia Izabela DANEL                              
Filip Mikołaj MACIEJCZEK                   
Joanna Katarzyna PRZYBYŁ                 
Agata Renata ŻOCHOLA             

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 DS. PRZEPROWADZENIA GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej Leśnicy, ul. Leśnica 103

Zdzisław TARASEWICZ - Przewodniczący Komisji    
Beata Elżbieta KŁÓSKO - Zastępca Przewodniczącego Komisji    

Julian Marcin CHOLEWA           
Sara Maria CZUPALLA                           
Katarzyna Agnieszka DROŻDŻ   
Wiktoria Karolina HOLEKSA                            
Dorota Ewa MADZIA                               
Justyna Weronika MADZIA                                        

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 DS. USTALANIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej Leśnicy, ul. Leśnica 103

Grażyna Mariola PIELA - Przewodniczący Komisji               
Olga KOWALIK - Zastępca Przewodniczącego Komisji       
                        
Justyna Maria BARABACH         
Joanna Helena BĄK                                  
Ryszard BUJOK                             
Małgorzata PIELA                         
Maria Helena SIDZINA     

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 DS. PRZEPROWADZENIA GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej, ul. Górecka 224

Renata Maria HOLEKSA - Przewodniczący Komisji         
Krystyna Elżbieta TARASEWICZ - Zastępca Przewodniczącego Komisji        

Jan Paweł BĄK                                          
Anna Krystyna DŁUGOSZ                      
Dominika Gabriela GOŁDA   
Błażej Józef MADZIA                               
Gabriela Marta OMOZIK             
Dominika Marcelina STRACH     
    

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 DS. USTALANIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej, ul. Górecka 224

Monika Marzena WASZUT - Przewodniczący Komisji
Mateusz ORNOWSKI - Zastępca Przewodniczącego Komisji       
                           
Aleksandra Barbara BĄK             
Piotr BOJDA                                              
Katarzyna Grażyna FERFECKA
Agnieszka Anna MAŚNIK           

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 DS. PRZEPROWADZENIA GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej, ul. Górecka 224

Kamil Patryk HOLEKSA - Przewodniczący Komisji                         
Marcelina Patrycja LIBOSKA - Zastępca Przewodniczącego Komisji      
           
Damian Krystian GAWLAS                     
Monika Izabela GREŃ                              
Żaneta Anna GREŃ 
Weronika Aleksandra MADZIA  
Agnieszka Helena SIDZINA                      
Kazimierz STASIK                                    
Agnieszka Justyna STRACH                    

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 DS. USTALANIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brennej, ul. Górecka 224

Arleta Jolanta MEISSNER - Przewodniczący Komisji           
Elżbieta ORNOWSKA - Zastępca Przewodniczącego Komisji   
       
Jolanta GREŃ                                                        
Beata HELLER                                          
Małgorzata Jolanta HOLEKSA    
Nikola JARZĄBEK                                   
Renata KRZEMPEK                                 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 DS. PRZEPROWADZENIA GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: budynek Amfiteatru w Brennej Centrum, ul. Malinowa 2b

Mirosława Julianna KŁÓSKO - Przewodniczący Komisji                     
Dominika Maria JAWORSKA - Zastępca Przewodniczącego Komisji  
     
Jakub Piotr FERFECKI                               
Jakub Edgar KUBOK                                  
Marzena Magdalena MAŁYSZ        
Szymon Andrzej RUDZICKI                                 
Kornelia Weronika ZIEMIANIN     

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 DS. USTALANIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: budynek Amfiteatru w Brennej Centrum, ul. Malinowa 2b

Wojciech Piotr SOKULSKI - Przewodniczący Komisji          
Czesław Bogdan HOLEKSA - Zastępca Przewodniczącego Komisji  
          
Aleksandra Barbara DŁUGOSZ
Anna Jadwiga GREŃ                    
Joanna Maria MADZIA                
Jadwiga Monika MOSKAŁA       
Joachim WALCZAK                     
Cyprian Jakub ZIEBURA 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8 DS. PRZEPROWADZENIA GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brennej, ul. Bukowa 45

Wanda Elżbieta FERFECKA - Przewodniczący Komisji   
Katarzyna Urszula BĄK - Zastępca Przewodniczącego Komisji  
                                     
Bernadeta Konstancja CHMIELOWIEC
Kinga Beata GREŃ                                               
Anna Maria HOLEKSA                                       
Natalia Anna PAWEŁEK                                     
Natalia Bożena PODŻORSKA                             
Barbara Agnieszka SIWY                         
Agata Anna WALICZEK  

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8 DS. USTALANIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA
SIEDZIBA: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brennej, ul. Bukowa 45

Lidia Krystyna PAWLAK - Przewodniczący Komisji            
Grzegorz Józef BRYŁKA - Zastępca Przewodniczącego Komisji               
             
Dorota Monika KANIA                             
Krzysztof Paweł KRZYSZPIEŃ   
Robert Stanisław ZAMARSKI     

Załączniki: